קריין מקצועי - איציק זיאת

בעל ניסיון של חמש שנים בעבודות קריינות והנחיה, שבהן צברתי ניסיון רב בסוגי מדיה שונים: טלוויזיה, רדיו ואינטרנט. במסגרת הפרויקטים השונים שבהם נטלתי חלק, התנסיתי בסוגי קריינות רבים: מקריינות מקצועית לטלוויזיה ולרדיו, קריינות “סופט-סייל” רכה, קריינות לסרטי תדמית, קריינות למרכזיות ולנתבי שיחות ועד לקריינות “הארד-סייל” שנועדה לעורר את המאזינים לה.

מלבד שרותי קריינות, עוסק בהנחיית אירועים וטקסים במוסדות שונים. עבודתי לא כוללת רק קריינות והנחיה, אלא גם התאמת טקסטים ללקוחות וכתיבת טקסטים באופן מקצועי ובתיאום עם הלקוחות. הנחיית אירועים שונים נעשית על פי דרישת הלקוח, תוך מתן דגשים ועצות מניסיוני.

בין לקוחותיי נמצאים בין היתר אוניברסיטת תל אביב, אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב, עיריית אור יהודה, האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה, ערוץ ONE וחברות שונות. על פי הלקוחות שאיתם עבדתי, סגנון הקול המאפיין אותי הוא סמכותי, רציני ונעים.איציק זיאת - קריינות והנחיה

בוגר קורס קריינות רדיו וטלוויזיה במכללת “אולפני גבע”, בעל תואר ראשון בתקשורת ובמדע המדינה מטעם אוניברסיטת תל אביב ובוגר לימודי תעודה בבית הספר לעיתונאות “כותרת” שבאוניברסיטה. במהלך שנות לימודיי ערכתי והגשתי את התוכנית “אומרים שהיה פה שמח” ב”רדיו כותרת” ב-106FM, שעסקה בסיפורים שמאחורי שירים עבריים ידועים. בנוסף, ערכתי ראיון עם אריק איינשטיין שזכה לכתבת שער במוסף “ישראל שישבת” של ישראל היום.

כבר בגיל צעיר השתלבתי בתחום הרדיו והגשתי את מבזקי הספורט המשותפים לרדיו 99 ולאתר הספורט ONE. בנוסף, הגשתי את מבזקי הספורט המצולמים באתר, ביצעתי קריינות לפרומואים ולחסויות בערוץ ONE ושימשתי שדר משחקים בתוכנית “שבת של כדורגל” ששודרה ברדיו ובטלוויזיה.

כיום אני בעל אולפן קטן ובו ציוד הקלטה ומחשוב מתקדם, כדי להפיק עבורכם קריינות מקצועית ברמה הטובה והאיכותית ביותר. אשמח אם תיצרו איתי קשר לתיאום קריינות או הנחיה בטלפון 050-7525577, לא לפני שתבקרו בעמוד תיק העבודות שלי. באפשרותי להקליט עבורכם הקלטת ניסיון להתרשמות, ללא התחייבות.

האזינו: שיחה שקיימתי עם גיא זהר בעקבות הראיון עם אריק איינשטיין

השארת תגובה

כתובת המייל תשאר חסויה שדות נדרשים מסומנים ב *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

נקוי טופסשלח