קריין מקצועי - איציק זיאתקריינות היא ענף שבו על הקריין להפגין קול טוב להעברת המסר באופן הברור והמשכנע ביותר, אבל עבודתו לא מסתכמת בקול טוב בלבד. קריין טוב נמדד בפרמטרים רבים, כמו למשל הדיקציה – שהיא חיתוך הדיבור. קריין בעל דיקציה טובה ייתן לכל אות את המקום הראוי לה בקריינות. מעבר לכך, ישנה האינטונציה שהיא ההקשר הכללי של המילה במשפט, וגם לה יש מקום מרכזי בקריינות. קריינות טובה היא גם קצב דיבור, נשימות נכונות ועוד פרמטרים רבים שעל הקריין לדעת לפני שהוא ניגש לעבודתו.

בין הדברים החשובים ביותר בקריינות מקצועית נמצאת יכולתו של הקריין לעניין את האנשים המאזינים לו. קריינות טובה היא קריינות שיכולה להלך קסם על האדם המאזין לה. בעיניי, כל קריינות יכולה לעניין ולרתק, והדבר תלוי בצורת ההגשה שלה ובמידת ההבנה של הטקסט על ידי הקריין. אספקט חשוב לא פחות הוא רמת העברית של הקריין, שצריכה להיות גבוהה מאוד.

האזינו להסבר על שרותי מיתוג קולי וקריינות שאני מציע:

אצל איציק זיאת שרותי קריינות והנחיה תוכלו למצוא קריינות מקצועית שתתאים בדיוק לדרישה שלכם, על ידי קריין איכותי ומנוסה שיסייע לקבלת מיתוג קולי מושלם. לפני כל קריינות, תיערך שיחה מקדימה שמטרתה להתאים את סוג הקריינות לאופי של הארגון או העסק.

בין סוגי הקריינות שאני מספק:

תוכלו תמיד ליצור קשר בטלפון 050-7525577 או בטופס יצירת קשר.

השארת תגובה

כתובת המייל תשאר חסויה שדות נדרשים מסומנים ב *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

נקוי טופסשלח