קריינות לעסקים - קריינות עסקיתמעוניינים בשירותי קריינות לעסקים? הגעתם למקום הנכון. באפשרותי לספק שירותי קריינות מקצועית ברמה גבוהה לעסק שלכם, כזו שתשדרג אותו ותרשים את הלקוחות הקיימים, ולא פחות חשוב – את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. הקריינות נעשית בתיאום מלא עם הלקוח לשביעות רצונו, בצורה שתשקף את פעילותו של העסק בצורה הטובה ביותר.

בתור קריין המספק שירותי קריינות לגופים רבים, שיתפתי ועודני משתף פעולה עם מגוון בתי עסק – בין אם מדובר בעסקים עצמאיים קטנים ובין אם מדובר במותגים ידועים.

במהלך השנים סיפקתי שרותי קריינות לעסקים למאות בתי עסק בישראל – ואשמח לספק שירות זה גם לכם במחירים הוגנים!

מהי קריינות לעסקים?

קריינות לעסקים היא למעשה יצירת מיתוג קולי מנצח לכל עסק. קריינות זו יכולה לכלול מגוון שירותים:

  • צליל המתנה עסקי / פאנטון עסקי – צליל שיווקי הכולל מוסיקה וקריינות, אותם ישמע כל אדם המתקשר אל הטלפונים הניידים והנייחים של העסק. באפשרותי להעניק לכם צליל עסקי מקצועי הכולל גם קופירייטינג (כתיבת הטקסט לקריינות).
  • קריינות למרכזיה – קריינות הכוללת פתיח שיווקי, ניתוב לשלוחות השונות וכו’. שירות זה מגיע ללא מוסיקה או עם מוסיקה לבחירתכם.
  • קריינות לסרטי הדרכה ותדמית – קריינות לסרטי מיתוג או הדרכה בעסק שלכם. זוהי קריינות מגוונת שבה ניתן להשתמש לטובת הנכסים האינטרנטיים של העסק ולשלב באתר האינטרנט.
  • קריינות טלוויזיה ורדיו – קריינות מקצועית עבור פרסומות, תשדירי שירות וחסויות בערוצים ובתחנות השונות.

האזינו לדוגמאות:

 

למה לבחור בי לביצוע קריינות לעסקים?

  • בגלל הניסיון – במהלך שנות עבודתי, ביצעתי קריינות למאות בתי עסק, מקטנים ועד גדולים.
  • בגלל השירות – באפשרותי להתאים לכם את הקריינות לדרישות העסק ולהעניק לכם טיפים ועצות.
  • בגלל השקיפות – בכל עבודת קריינות, אני מבצע תיאום ציפיות ובדיקת הטקסט מבחינה לשונית ומשתף את הלקוחות בדילמות ובהצעות לשיפור הקריינות.

לייעוץ בנוגע לשירות קריינות לעסקים, צרו איתי קשר! טלפון: 050-7525577