איציק זיאת שרותי קריינות והנחיה - הנחיית אירועיםהנחיית אירועים וטקסים הינה משימה מורכבת, ובניגוד לתחום הקריינות, על המנחה להעביר את המסרים בצורה ברורה ומעניינת "בשידור חי". בהנחיית טקסים ואירועים אין מקום לטעויות או לטייק נוסף, וכאן המנחה נמצא מול קהל שבוחן כל תזוזה שלו. כמובן שמנחה אירועים זקוק לקול טוב וחזק מספיק, שאיננו מונוטוני, כדי למשוך את תשומת הלב של הקהל.

עבודתו של מנחה אירועים וטקסים איננה מסתכמת בהקראת טקסטים מאחורי פודיום. כדי שהאירוע או הטקס שלכם יהיו מוצלחים, על המנחה להיות בעל נוכחות בימתית. מנחה ללא תכונה זו, הוא לא יוכל "לתפוס" את הקהל, שעלול להיות מוסח בכל רגע. על מנחה אירועים לבצע עבודה מקדימה כדי להבין את הטקסט, להגות אותו בצורה נכונה ובעיקר מרתקת ומעניינת.

באפשרותי להציע לכם שרותי הנחיית אירועים, טקסים וכינוסים ברמת מקצועיות גבוהה ביותר. בשנים האחרונות ביצעתי הנחיית אירועים וטקסים רבים שדרשו אמינות, רצינות וייצוגיות, כמו טקסי יום הזיכרון, טקסי הענקת תארים וערבי בוגרים. בין הגופים שאיתם עבדתי: אוניברסיטת תל אביב, רשויות מקומיות ועוד. בחלק מהאירועים, נטלתי חלק בכתיבת התכנים ובאפשרותי להציע שרות כתיבה וייעוץ, בנוסף לשרותי הנחיית אירועים.

אם אתם מעוניינים בהנחיית אירועים וטקסים שתשדר נוכחות, רצינות ומקצועיות, חייגו לאיציק זיאת שרותי קריינות והנחיה בטלפון 050-7525577, או לחצו ליצירת קשר.

הנחיית טקס בוגרים, מדעי החיים, אוניברסיטת תל אביב, תשע"ד:

מנחה טקס יום הזיכרון תשע"ד באוניברסיטת תל אביב:

הנחיית אירועים: צפו בקריאת "יזכור" מטקס יום הזיכרון:

השארת תגובה

כתובת המייל תשאר חסויה שדות נדרשים מסומנים ב *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

נקוי טופסשלח