איציק זיאת שרותי קריינות והנחיה - קריינות טלוויזיה ורדיוקריינות טלוויזיה ורדיו נתפסת בדרך כלל כקריינות “רצינית יותר” בהשוואה לסוגי הקריינות האחרים. קהל גדול יותר צופה בטלוויזיה ומאזין לרדיו, ואכן על הקריין שנמצא מאחורי המיקרופון לבצע את עבודת הקריינות בצורה המקצועית ביותר.

המטרה העיקרית בעיניי, כשמדברים על קריינות טלוויזיה ורדיו, היא לתפוס את תשומת הלב של הקהל הנחשף לתוכן. בחלק גדול מן המקרים מדובר בפרסומות או בקדימונים (פרומואים) בעלי טקסט נכון, אבל הטקסט לא יהיה שווה הרבה אם הקריין לא יקריא אותו בקול הנכון ובאינטונציה המתאימה. כך, טקסט קליל יותר ייקרא באופן קליל על ידי הקריין, וטקסט רציני המיועד לשדר אמינות יוקרא באופן אחר לגמרי.

האזינו להסבר על קריינות טלוויזיה ורדיו שאני מציע:

מלבד קול טוב ואינטונציה נכונה, על הקריין להפגין הבנה של הטקסט, להפנים אותו, לקלוע לראש הכותב ורק אז לגשת למלאכת הקריינות. בנוסף, אחד הדברים החשובים בקריינות טלוויזיה ורדיו הוא השפה העברית. הקריין זקוק לידיעת עברית ברמה גבוהה מאוד, והוא מהווה כלי לשון מרכזי עבור המפרסם או האדם המעוניין להעביר מסר לקהל. טעות בעברית במדיום מרכזי כמו טלוויזיה או רדיו, תפגע באמינות של בעל המסר.

ביכולתי להציע לכם שרותי קריינות טלוויזיה ורדיו לכל מטרה וברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על מקצועיות, אינטונציה נכונה, הבנת הטקסט וכמובן, תוך ייעוץ מעמיק בענייני לשון ועברית. ליצירת קשר לחצו כאן.

קריינות טלוויזיה שביצעתי עבור כתבה בערוץ ONE:

קריינות חסויות עבור אינווסטנט:

קריינות פרומואים – הליגה הקפריסאית בערוץ ONE:

לעבודות נוספות – לחצו כאן

השארת תגובה

כתובת המייל תשאר חסויה שדות נדרשים מסומנים ב *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

נקוי טופסשלח